Archive for: luty 2023

Pomóżmy Agnieszce

 Witajcie,  Jako była klasa rocznika 1999-2004 r. ZSRCKU zwracamy się do Was o wsparcie naszej koleżanki która uległa tragicznemu wypadkowi na terenie Wielkiej Brytanii.  Agnieszka Tomasik absolwentka ZSRCKU w Łodzierzy w latach 1999-2004 r. Pochodząca z Biesowic ,a aktualnie mieszkająca w Okehampton w Wielkiej Brytanii.  

Wraz ze swoim mężem   Krystianem Zblewskim ,z którym  poznali się jeszcze w szkole średniej, od prawie 25 lat idą razem przez życie, będąc dla siebie ogromnym wsparciem. A ich życie nie zawsze jest łatwe. Agnieszka zmaga się bowiem z nieuleczalną chorobą, jaką jest stwardnienie rozsiane.

Mimo bólu, który towarzyszył jej niemal codziennie, rozświetlała najbliższym każdy dzień – swoim uśmiechem i radością. Trudności tylko scementowały rodzinę, Krystian z Agnieszką razem pracowali, razem rozwiązywali problemy, starając się zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze.Od ponad 15 lat mieszkają w Anglii. Będziemy wdzięczni za wsparcie choć w najmniejszym stopniu finansowym czy też propagującym tą zbiórkę w social media ,a także za modlitwę i dobre słowo. Wierzymy w solidarność uczniowską i życzymy Wam powodzenia w uczniowskich poczynaniach.  

Klasa Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego rocznik 1999-2004 r.       

Poniżej linki do zbiórki w Polsce

Wsparcie Agnieszki | zrzutka.pl

Walentynkowa zbiórka krwi

14 lutego 2023 roku odbyła sie Walentynkowa Zbiórka Krwi , którą organizowaliśmy razem z Miasteckim Stowarzyszeniem Motocyklowym ” Gryf”.

Jesteśmy dumni ,gdyż do akcji oprócz uczniów i absolwentów naszej szkoły włączyli się mieszkańcy Miastka  i okolic , krew oddało 40 osób ,zebraliśmy 18 litrów krwi pełnej.

Upominek w postaci sesji zdjęciowej ufundowanej przez panią Karolinę Zaremba WIDZĘ TO TAK PHOTO wylosował pan Robert z Miastka.

Wszyscy krwiodawcy otrzymali upominki od firmy Goodvalley z Przechlewa oraz od Wójta Gminy Koczała Grzegorza Pietrzaka . Każdy skosztował pysznych rogalików upieczonych przez uczniów II Klasy BS Kucharz w Łodzierzy oraz  mógł wypić kawę lub herbatę .

Dziękujemy naszym partnerom :

MSM Gryf Miastko

PSB Mrówka 

Motosępy

Widzę To Tak Photo

Gmina Koczała

Tygodnik Miastecki

Good Valley