Pomóżmy Agnieszce

 Witajcie,  Jako była klasa rocznika 1999-2004 r. ZSRCKU zwracamy się do Was o wsparcie naszej koleżanki która uległa tragicznemu wypadkowi na terenie Wielkiej Brytanii.  Agnieszka Tomasik absolwentka ZSRCKU w Łodzierzy w latach 1999-2004 r. Pochodząca z Biesowic ,a aktualnie mieszkająca w Okehampton w Wielkiej Brytanii.  

Wraz ze swoim mężem   Krystianem Zblewskim ,z którym  poznali się jeszcze w szkole średniej, od prawie 25 lat idą razem przez życie, będąc dla siebie ogromnym wsparciem. A ich życie nie zawsze jest łatwe. Agnieszka zmaga się bowiem z nieuleczalną chorobą, jaką jest stwardnienie rozsiane.

Mimo bólu, który towarzyszył jej niemal codziennie, rozświetlała najbliższym każdy dzień – swoim uśmiechem i radością. Trudności tylko scementowały rodzinę, Krystian z Agnieszką razem pracowali, razem rozwiązywali problemy, starając się zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze.Od ponad 15 lat mieszkają w Anglii. Będziemy wdzięczni za wsparcie choć w najmniejszym stopniu finansowym czy też propagującym tą zbiórkę w social media ,a także za modlitwę i dobre słowo. Wierzymy w solidarność uczniowską i życzymy Wam powodzenia w uczniowskich poczynaniach.  

Klasa Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego rocznik 1999-2004 r.       

Poniżej linki do zbiórki w Polsce

Wsparcie Agnieszki | zrzutka.pl

Comments are closed.