
Dnia 08.06.2026r. w ramach realizacji programu wojewódzkiego pt.: „Sport to wybór, zdrowie to nagroda” odbył się Turniej Badmintona w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy. Wydarzenie zorganizowane zostało aby promować aktywność fizyczną, zdrową rywalizację oraz dobrą zabawę wśród uczestników. Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i determinacją. Każdy mecz dostarczył wielu pozytywnych emocji. Młodzi ludzie entuzjastycznie kibicowali swoim kolegom i koleżankom.
W efekcie wyróżnione zostały trzy najlepsze miejsca. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Pomorską Wojewódzką Komendę OHP. Młodzi ludzie zasłużyli na uznanie za sportową postawęi wytrwałość. Młodzi ludzie zasłużyli na uznanie za sportową postawę i wytrwałość. Turniej był okazją do integracji młodych ludzi, rozwijania zainteresowań sportowych oraz aktywnego spędzania czasu





































