Pożegnaliśmy naszych księgowych

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się wzruszająca uroczystość pożegnania pracowników księgowości. Swój ostatni dzień w naszej szkole jako pracownicy szkoły mieli: główny księgowy Arkadiusz Sierakowski i specjalistka ds. księgowości i administracji Magdalena Wirkus-Laskowska . 

Dyrektor Mariusz Treder w imieniu wszystkich pracowników podziękował im za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w działalność szkoły oraz wręczył pamiątkowe dyplomy i upominki

.

W związku ze zmianami organizacyjnymi związanymi z powstaniem wspólnej obsługi kadrowo-księgowej dla placówek oświatowych Powiatu Bytowskiego przechodzą oni do pracy w Starostwie Powiatowym w Bytowie. Życzymy im wielu sukcesów w nowej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym

Comments are closed.