Archive for: Luty 2021

Walentynkowa zbiórka krwi

We worek 16.02.2021 odbyła się Walentynkowa Zbiórka Krwi , której organizatorem było Miasteckie Stowarzyszenie Motocyklowe „Gryf”  przy współpracy z naszą szkołą.

Jesteśmy dumni ,że tak wiele osób włączyło się do tej akcji , za to , że znaleźli czas i szczere chęci pomocy innym wspomagając ciężko chorych i potrzebujących krwi , największego daru jaki może dać człowiek drugiemu człowiekowi. Zgłosiło się 45 osób 39 osób oddało krew , łącznie oddano 17 ,5 l krwi pełnej-informuje Irena Wirkus pielegniarka ZSP w Łodzierzy, współorganizatorka przedsięwzięcia

Nagrodę dla krwiodawców wylosowała pani Małgorzata z Węgorzynka . Był to kosz wędlin ufundowany przez firmę Goodvaley z Przechlewa , Gratulujemy.

Szczególne podziękowania dla naszych partnerów: 

Goodvaley Przechlewo

Szpital Miejski w Miastku

RCKiK im.Jana Pawła II w Słupsku

PSB Mrówka Miastko

Nasz tegoroczny maturzysta Dawid Żurawski równiez oddał krew
Jedna z krwiodawczyń- Pani Magdalena Wirkus- Laskowska pracownik ZSP w Łodzierzy
Dyrektor szkoły Mariusz Treder i pielęgniarka szkolna Irena Wirkus z organizotorami zbiórki
Fotorelacja
Fotorelacja
Fotorelacja

Szczepienia dla instruktorów PNZ

Instruktorzy Praktycznej Nauki Zawodu zainteresowani szczepieniami na Covid 19 proszeni są o kontakt ze szkołą do środy 10.02 2021 r. do godz. 12.00 osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu 59 857 24-09

W celu rejestracji do Systemu Informacji Oświatowej, które zostanie przesłane do Ministerstwa Edukacji i Nauki do dnia 10 lutego należy podać:

Imię   
Nazwisko    
Numer telefonu   
PESEL   
Data urodzenia   
Seria i numer dowodu tożsamości