Sukcesy naszych uczniów

Mimo okresu wakacyjnego miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów. Katarzyna Wereszko uczennica klasy III Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie sprzedawca zdobyła pierwsze miejsce w Wojewódzkim Konkursie o tytuł Absolwenta Roku OHP 2021

W czerwcu nastąpiło również rozstrzygnięcie XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywność – dobry wybór”. W kategorii zaangażowanie indywidualne I miejsce  zajął Nikodem Olijnyk z   klasy II BS I stopnia w zawodzie fryzjer

30 czerwca 2021 roku nastąpiło rozstrzygniecie hufcowego konkursu fotograficznego ,,Moja okolica w obiektywie”. Został on ogłoszony na początku miesiąca i skierowany do uczestników 11-19 Hufca Pracy w Słupsku, a przede wszystkim młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy.

Zadaniem fotografów było przygotowanie 4 zdjęć odzwierciedlających piękno miasta Miastka. Przesłane zdjęcia miały promować walory architektoniczne, atrakcje turystyczne oraz przyrodnicze. Uczestnicy wykazali się dużą wrażliwością i trafnym okiem. Każde zdjęcie bardzo celnie przedstawiało tematykę konkursu. Do organizatora wpłynęło 40 różnorodnych prac. Jury w składzie kadry wychowawczej hufca postanowiło wyłonić sześciu laureatów. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody w formie odzieży sportowej, które zostały ufundowane przez Pomorską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Gdańsku. Wszystkie prace można zobaczyć na facebokowym profilu jednostki w postaci filmiku przygotowanego przez uczestniczkę Natalię Kozioł.

Konkurs miał na celu promocję swojego miejsca zamieszkania oraz zachęcenie do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania wolnego czasu. Laureatkom serdecznie gratulujemy.

Comments are closed.