Archive for: 11 grudnia, 2019

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Przypominamy, że zgodnie z planem pracy szkoły  2 -3 stycznia 2020 r. jest dniem wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Uczniowie klas zawodowych w dni wolne od zajęć dydaktycznych uczęszczają na praktyki według planu ustalonego z pracodawcami!

Julia Butkiewicz pierwsza

Julia Butkiewicz  z III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Łodzierzy zdobyła I miejsce w etapie rejonowym  XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu  Życia  Polskiego  Czerwonego Krzyża. Olimpiada to ogólnopolski konkurs dla tych ,którzy wiedzą , jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania , przeciwdziałaniu  uzależnieniom, ekologii oraz udzielania pierwszej pomocy.
W konkursie udział więli uczniowie Zespołu  Szkól Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku , Technikum Leśnego w Warcinie oraz nasza szkoła reprezentowana przez Julię Butkiewicz , Karinę Jakubczyk i Alicję Winter
Julia Butkiewicz  będzie reprezentowała Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy na etapie okregowym olimpiady , który odbędzie sie w Gdańsku.

Nagroda dla Dagmary

Dagmara Kiełpińska uczennica klasy I technikum żywienia i usług gastronomicznych zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na wykonanie projektu ulotki profilaktycznej. Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia bez stosowania używek. Organizatorem był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury  w Miastku.

Wyróżnienie dla Wojtka

Wojciech Boczek z klasy IV Technikum spedycji otrzymał wyróżnienie w XVII Konkursie Literackim pn.”Złapani w sieć uzależnień” zorganizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku. Wojtek swoje wyróżnienie otrzymał w kategorii poezja kategoria II dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Swoją nagrodę odebrał w czasie  XXVII  edycji Koncertu „Panorama Życia” z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS przygotowanego przez PMDK w Miastku