Dzień Otwartej Szkoły w Łodzierzy

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy zorganizował Dzień Otwartej Szkoły. Dla tegorocznych ósmoklasistów swoje drzwi szkoły otworzyła łodzieska placówka.  Szkoła przedstawiła swoją ofertę edukacyjną w kierunkach technikalnych: technikum spedycji i technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz w klasach Branżowej Szkoły I stopnia w zawodach: kucharz, sprzedawca i klasach wielozawodowych.

W trakcie zwiedzania pracowni przedmiotowych oraz stoisk promocyjnych młodzież ze szkół podstawowych mogła obserwować pracę uczniów m.in. w trakcie zajęć praktycznych.  

Uczniowie z kierunków gastronomicznych przygotowali klopsiki mięsne z sosem czosnkowym a także wypiekali rogaliki. Pracę naszych uczniów ocenili goście degustując zaprezentowane potrawy ze smakiem. Uczniowie technikum spedycji na swoim stoisku zaprezentowali naukę w swoim kierunku. Swoje stoisko wystawił również 11-19  Hufiec Pracy w Słupsku przy  którym udzielano informacji na temat praktyk zawodowych w branżowej szkole I stopnia

 Zaprezentowano dekoracje stołów o tematyce wiosennej. Młodzież ze szkół podstawowych zwiedziła szkołę i jej bazę dydaktyczną i sportową.


Dziękujemy uczniom klas ósmych wraz z opiekunami ze szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Miastku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku, Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku, Szkoły Podstawowej w Dretyniu, Szkoły Podstawowej w Suchorzu, Szkoły Podstawowej w Starkowie, Szkoły Podstawowej w Trzebielinie, Szkoły Podstawowej w Świerznie, Szkoły Podstawowej w Białym Borze, Szkoły Podstawowej w Koczale,  Szkoły Podstawowej w Piaszczynie, Szkoły Podstawowej w Słosinku, i SOSW w Tursku za udział w naszych Dniach Otwartej Szkoły

Comments are closed.