Dni Otwartej Szkoły-19.04 2023 r

Dzień 19 kwietnia br.(środa) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy będzie „Dniem Otwartej Szkoły”. Dyrekcja placówki zaprasza ósmoklasistów, ich rodziców i nauczycieli do zapoznania się z ofertą edukacyjną. W godzinach od 9:00 do 13:00 będzie można zwiedzić szkołę, w tym sale dydaktyczne, pracownie do przedmiotów zawodowych oraz szkolną bazę sportową (salę sportową, boisko wielofunkcyjne). Ponadto udzielimy szczegółowych informacji na temat kierunków kształcenia w naszej szkole, czyli technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum spedycji . Przedstawimy ofertę edukacyjną dotyczącą branżowej szkoły pierwszego stopnia  czyli klas o profilu kucharz, sprzedawca i klas wielozawodowych. Uatrakcyjnieniem tego dnia będzie prezentacja zajęć otwartych z gotowania przygotowanego przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych

Poniżej fotorelacja z sesji fotograficznej, w której uczniowie naszej szkoły prezentują kierunki kształcenia w naszej szkole

Comments are closed.