Podsumowanie roku 2015

2015Zbliżający się koniec roku kalendarzowego jest okazją na podsumowanie  roku 2015 i wybraniu 12 najważniejszych wydarzeń z życia szkoły w mijającym roku. Oto naszym zdaniem 12 najważniejszych wydarzeń mijającego roku .

064

W szkole jak co roku organizowano wiele przedsięwzięć o zasięgu powiatowym jak i rejonowym m.in: XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych, XVI  Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych, XV Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły, konkurs Mistrz Języka Niemieckiego Powiatu Bytowskiego,

045

W maju przeprowadzono ćwiczenia przeciwpożarowe na terenie naszej szkołyz udziałem jednostek straży pożarnej z Piaszczyny, Kamnicy i  Świerzenka

siatkarze zsp

2015 to kolejne rok  sukcesów naszych reprezentacji w piłce siatkowej. Reprezentacja chłopców zajęła pierwsze miejsce w finałach Powiatu Bytowskiego w piłce siatkowej chłopców. Podobny sukces odniosła reprezentacja dziewcząt, która także została mistrzem powiatu bytowskiego. Warto również odnotować sukces naszych piłkarzy, którzy zostali wicemistrzami powiatu bytowskiego w futsalu czy sukcesy w Barlewiczkach na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego LZS naszych tenisistów stołowych. W kategorii  junior młodszy indywidualnie zajęliśmy pierwsze  i trzecie miejsce w  kategorii  junior drugie miejsce

egzaminy

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole przeprowadzono egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w nowej formule

certyfikat

W szkole wprowadzono innowacyjny systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling , za który szkoła otrzymała certyfikat jakości kształcenia języków obcych.

edziennik

Od początku roku szkolnego w szkole funkcjonuje elektroniczny dziennik lekcyjny. Można się do niego zalogować pod adresem www.synergia.librus.pl

054

We wrześniu powstała specjalna pracownia przeznaczona do egzaminowania i nabywania umiejętności przez młodych sprzedawców

DSC_0061

W październiku obchodziliśmy uroczyście 50 lecie powstania naszej szkoły

031

Wizyta uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej  szkoły  Berufsbildende Schulen w Walsrode w Niemczech. Wymiana odbywa się co roku i trwa już 15 lat.

092

W listopadzie nastąpiło uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy naszej szkole.

033

Mijający rok 2015 r to organizacje konkursów kulinarnych m.in takich jak: „Kasze na słono i słodko” czy ,,Potrawy z ziemniaków”

026

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli sie w organizacje Szlachetnej Paczki.

Comments are closed.