Szkoła w Łodzierzy dostała serce

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”  Dziś przed budynkiem naszej szkoły   stanęło wielkie metalowe serce, wykonane przez firmę LASERTECHNIKA z Borzytuchomia.

Dzięki współpracy z tą firmą, która na co dzień oferuje kompleksowe usługi w zakresie obróbki metalu możemy przyczynić się do jeszcze bardziej efektywnej zbiórki plastikowych nakrętek. Zbierane nakrętki będą przekazane  na pomoc dla Jakuba Jankowskiego ze Świątkowa. W latach ubiegłych szkoła prowadziła podobne akcje jednak teraz dzięki odpowiedniemu do tego pojemnikowi mamy nadzieję na szersze rozpropagowanie akcji.

 Dyrekcja szkoły i Samorząd Uczniowski patronują całemu przedsięwzięciu. Pierwsze zakrętki już trafiły domiejsca przeznaczenia z rąk klasy I Technikum Spedycji/Żywienia i Usług Gastronomicznych.  Będziemy na bieżąco informować o przebiegu zbiórki. Pamiętajcie, że nawet najmniejsze wsparcie, może mieć wielkie znaczenie.  Dziękujemy Firmie LASERTECHNIKA z  Borzytuchomia  za bezinteresowną pomoc i zaangażowaniew tą godną naśladowania inicjatywę.

Comments are closed.