Wizyta studyjna w PCEZ-ie

18 grudnia 2019 roku w Bytowie odbyło się spotkanie doradców zawodowych,  nauczycieli  z różnych szkół z powiatu bytowskiego, w tym i naszej szkoły. Naszą szkołę reprezentowała nauczycielka doradztwa zawodowego Małgorzata Domżalska Pilimon.

 Spotkanie doradców miało  charakter wizyty studyjnej w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej już w nowej siedzibie przy ulicy Wybickiego 4. Zwiedzano sale edukacyjne i warsztaty przygotowujące praktycznie do różnych zawodów. Nadmieńmy, iż również nasza młodzież z Branżowej Szkoły I stopnia odbywa tam teoretyczną naukę zawodu w ramach kursów zawodowych

Tak nowocześnie wyposażona placówka wraz z wykładowcami daje młodzieży szansę na świetne przygotowanie się do wykonywania zawodu i nabycie fachowych umiejętności na wysokim poziomie.

Comments are closed.