Archive for: maj 2023

Wywiadówka-31.05 2023 r.

Spotkanie rodziców z wychowawcami klas-31.05 2023 r. (środa) godz. 16.15)

Cyberświat i cybertechnologie …

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku, oraz Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miastku zapraszają na spotkanie edukacyjne pt. „Cyberświat i cybertechnologie oraz ich wpływ na rozwój edukacyjny i emocjonalny dzieci i nastolatków”.

Spotkanie skierowane do rodziców odbędzie się 30 maja 2023 r. o godzinie 18.00 w ZSzOiT w Miastku przy ul. Młodzieżowej 3.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest zrozumienie potrzeb swojego dziecka. Spotkania tego typu pozwalają na poprawę dialogu międzypokoleniowego w rodzinie. Serdecznie zapraszamy!

Zmiana planu lekcji-od 22.05 2023 r.

Od 22 maja 2023 r. nastąpią zmiany w planie lekcji. Zmiana planu związana jest z powrotem uczniów klas III i IV z praktyk zawodowych

Nowy plan dostępny jest w Librusie lub na szkolnej www w zakładce PLAN LEKCJI

Spedycja w praktyce

 W dniu 15 maja 2023 r. uczniowie klasy I i II Technikum Spedycji mieli przyjemność brać udział w spotkaniu z Prezesem Firmy FRANKLIN Zbigniewem Dróżdżem. Pan Prezes opowiadał o swojej młodości i poszczególnych etapach swojego życia zawodowego. Dojście do tego miejsca, w którym jest obecnie nie było łatwe.

Podając liczne przykłady motywował uczniów, że do osiągnięcia celu niezbędna jest ciężka praca i determinacja. Uczniowie odważnie zapytali o zarobki w spedycji, o stres w pracy, zakres obowiązków i o to  jak wygląda typowy dzień w pracy spedytora.  Dziękujemy za poświęcony czas, mamy nadzieję na kolejne inspirujące spotkania.

Święto Konstytucji 3 Maja

W dniu Święta Konstytucji 3 Maja przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystościach z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  Miasteckie uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Miastku z udziałem m.in. pocztów sztandarowych wśród których był  poczet sztandarowy ZSP w Łodzierzy.(w składzie: Krzysztof Kwaśny, Monika Sobolewska Roksana Rodziewicz) Następnie uczestnicy uroczystości  przeszli do parku pod Pomnik Narodu Polskiego, gdzie delegacje  złożyły wieńce i kwiaty pod pomnikiem.