Archive for: Styczeń 2019

Walentynkowe słodkości-konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym pt ,,Walentynkowe Słodkości”. Konkurs odbędzie się w ostatnim tygodniu przed Feriami Zimowymi. Więcej informacji udzielą nauczyciele przedmiotów żywieniowych. Zapraszamy do udziału w konkursie

Dyplom za Rekord dla Niepodległej

Nasza szkoła otrzymała dyplom podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji ,,Rekord dla Niepodległej”. Przypominjmy, iż nasza szkoła 9 listopada włączyła się w ogólnopolską akcje wspólnego odśpiewania hymnu narodowego w setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Więcej o tej inicjatywie w archiwalnym artykule poniżej

W hołdzie Niepodległej

IV Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

Powiat Bytowski, we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Bytowie zapraszają na IV Powiatowe Targi Edukacji i Pracy „Zaplanuj swoją przyszłość”, które odbędą się w dniu 19 marca 2019 r. w godz. 9.00 – 13.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Bytowie.
Impreza ta jest skierowana przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy w najbliższym czasie będą dokonywać wyborów związanych z dalszą ścieżką kształcenia lub podejmować pracę. Podczas targów uczniowie będą mieli bezpośrednią możliwość zapoznania się z ofertą lokalnego rynku pracy, ale również będzie można określić swoje predyspozycje zawodowe przy pomocy doradców zawodowych z Powiatowego Urzędu Pracy w Bytowie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w targach.

Gratulujemy nominacji !

Miło nam poinformować, że Pan Zbigniew Dróżdż prezes  Zarządu i dyrektor finansowy firmy ,,Franklin Polska” zajmującej sie tansportem i spedycją, współpracujący z naszą szkołą, został nomnowany przez Kapitułę Redakcji ,,Dziennika Bałtyckiego” do tytułu Osobowość Roku 2018 w kategorii Biznes. Kapituła doceniła zawodowe sukcesy i wkład w życie lokalnej społeczności, a w szczególności propagowanie kształcenia uczniów szkół technicznych i zawodowych .

zobacz nominacje-NOMINACJA

 

 

 

Egzaminy zawodowe-terminy

TERMINY EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

Styczeń 2019

 

 

 

 

 

 

Praktyczny  09.01.2019 r.

 

Technik spedytor :

A.28 – organizacja i nadzorowanie transportu (poprawka) godz. 9.00

A.29 – obsługa klientów i kontrahentów (klasa IV i poprawki) godz. 13.00

 

Technikum żywienia i usług gastronomicznych :

T.15 – organizacja żywienia i usług gastronomicznych (klasa IV) godz. 13.00

 

Pisemny 10.01.2019 r.

 Technik spedytor (A.29), Technikum żywienia i usług gastronomicznych (T.15) godzina 12.00