Mamy wakacje !!!

24 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2021/2022

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie dyrektor szkoły Mariusz Treder w swoim przemówieniu podsumował mijający rok szkolny i podziękował gronu pedagogicznemu za wkład wniesiony w wychowanie i edukacje młodzieży a pracownikom administracji i obsługi podziękował za wytrwałą i trudną pracę.

Wręczono również  nagrody  dla wyróżniających się uczniów. Specjalną nagrodę dla najlepszej uczennicy ufundował Poseł na Sejm RP Piotr Müller. Nagrodę otrzymała Aleksandra Rapta z klasy III technikum żywienia i usług gastronomicznych

Zakończenie roku szkolnego połączone było z uroczystością pożegnania uczniów branżowej szkoły I stopnia. W tym roku pożegnaliśmy podwójny rocznik absolwentów.

 

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Roman Ramion wicestarosta bytowski , Anna Wańtuchowicz zastępca Wojewódzkiego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy w Gdańku, Piotr Wojciechowski komendant 11-19 Ochotniczego Hufca Pracy w Słupsku oraz Małgorzata Pakosa i Marzena Kutwa wychowawczynie z komendy OHP w Słupsku.

 Po apelu uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas, gdzie otrzymali świadectwa promocyjne  do następnej klasy.

Życzymy udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do naszej szkoły

Poniżej fotorelacja

Comments are closed.