Zabrzmiał ostatni dzwonek !

21 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2023/2024

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie dyrektor szkoły Mariusz Treder w swoim przemówieniu podziękował gronu pedagogicznemu za wkład wniesiony w wychowanie i edukacje młodzieży a pracownikom administracji i obsługi podziękował za wytrwałą i trudną pracę.

Wręczono również  nagrody  dla wyróżniających się uczniów oraz nagrody dla uczniów, którzy wzięli udział w projektach realizowanych w naszej szkole przez słupski hufiec prac. Zakończenie roku szkolnego połączone było z uroczystością pożegnania uczniów branżowej szkoły I stopnia. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Aleksander Szopa wicestarosta bytowski , Zbigniew Dróżdz wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Bytowie i  Piotr Wojciechowski komendant 11-19 Ochotniczego Hufca Pracy w Słupsku oraz Anna Mularczyk i Marzena Kutwa wychowawczynie z komendy OHP w Słupsku.

Po uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas, gdzie otrzymali świadectwa promocyjne  do następnej klasy.

Życzymy udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do naszej szkoły

Comments are closed.