Podsumowanie 2023 roku

Koniec roku to okazja na opublikowanie najważniejszych wydarzeń z życia szkoły. Oto naszym zdaniem 12 subiektywnych najważniejszych wydarzeń mijającego 2023 roku w ZSP w Łodzierzy

Mijający rok to rok to dalsza aktywna współpraca z Komendą 11-19 Ochotniczego Hufca Pracy w Słupsku, która zaowocowała m.in udziałem w projekcie wymiany młodzieży polsko-niemieckiej we Frankfurcie nad Odrą , projektem ,,Aktywni górą”,  projektem ,,Banknoty, monety czy karta” i różnego rodzajami kursów np. z Carvingu

W kwietniu w naszej szkole zorganizowano dla ósmoklasistów Dzień Otwartej Szkoły , gdzie przedstawiono ofertę edukacyjną oraz zapoznano ze szkolną bazą sportowo-dydaktyczną

13 kwietnia w naszej szkole był dniem pełnym muzyki i różnych języków. To obchody Dnia Języków Obcych

Kwiecień to również miesiąc, w którym żegnamy corocznie naszych maturzystów

W czerwcu reprezentacja naszej szkoły zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kulinarnym ,,MasterChef Powiatu Bytowskiego 2023”.

Na początku roku szkolnego Erasmus+ opublikował listę rankingową o dofinansowanie projektów. Na liście znalazł  się również nasz projekt pod nazwą ,,Nowe doświadczenia-nowe możliwości”. Projekt zakłada wyjazd naszych uczniów na praktyki zawodowe na Maltę. 

We wrześniu zakończyły się prace związane z modernizacją instalacji solarnej i montażem instalacji fotowoltaicznej w ramach projektu , Montaż odnawialnych źródeł energii na obiekcie użyteczności publicznej – Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy w celu realizacji zadań edukacyjnych i promocyjnych”

We wrześniu w murach szkoły gościliśmy Jego Ekscelencje biskupa dr Zbigniewa Zielińskiego Ordynariusza Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Październik to miesiąc, w którym obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej.

W listopadzie w ZSP w Łodzierzy odbyły Powiatowe Finały Licealiady o Puchar Starosty Bytowskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców, w  którym gościliśmy reprezentacje szkół ponadpodstawowych z powiatu bytowskiego

W listopadzie z okazji 105 rocznicy odzyskanie przez Polskę niepodległości, młodzież szkolna przygotowała cześć artystyczną z wierszami i pieśniami patriotycznymi. W ramach tych obchodów szkoła również przystąpiła do projektu #SzkołaDoHymnu

W grudniu w szkole odbył się konkurs kulinarny, którego tematem były potrawy na święta Bożego Narodzenia

Comments are closed.