Co się dzieje w bibliotece ZSP w Łodzierzy?

Rozpoczął się kiermasz podręczników szkolnych. Serdecznie zapraszamy na zakupy i porady biblioteczne. Jednocześnie przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią.

W naszej bibliotece w minionych miesiącach pojawiło się dużo nowych książek do poczytania. Każdy  czytelnik znajdzie dla siebie coś ciekawego. Oto niektóre z naszych perełek:

  1. „Trzy życzenia”, „Promyk słońca”, „Kropka nadziei” Katarzyny Michalak, autorki ponad trzydziestu bestsellerów znanych w Polsce i za granicą.
  2. „Motylek”, „Trzydziesta pierwsza”, „Utopce” i inne kryminały Katarzyny Puzyńskiej, szczególnie cenione za unikatowy styl narracji, trzymającą w napięciu fabułę i doskonale dopracowane portrety psychologiczne bohaterów.
  3. „Gra na wielu bębenkach” Olgi Tokarczuk – to interesująca galeria postaci, różnorodność stylów i niezwykłość historii – najgłośniejszy i najszerzej komentowany w Polsce tom opowiadań ostatnich dekad. Kwintesencja pisarstwa polskiej noblistki.

Poza tym polecamy znane powieści fantastyczne, książki, które bawią, wzruszają i uczą miłości. Nie sposób opisać tutaj wszystkiego, co oferuje biblioteka, dlatego zapraszamy do częstych odwiedzin i korzystania z jej zasobów. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z tradycyjną książką, uważnego czytania jej treści i miłego szelestu kartek w domowym zaciszu, czy na łonie natury. Przyjdź do biblioteki, wybierz dla siebie książkę i sam się o tym przekonaj.

Comments are closed.