Archive for: 24 kwietnia, 2020

Tegoroczni absolwenci !!!

Nikt z nas się nie spodziewał, że w tym roku nie będzie mi dane osobiście wręczyć świadectw, uścisnąć Wam dłoń i pogratulować ukończenia szkoły

W tym roku nie macie również możliwości przystąpienia w maju do egzaminu dojrzałości. Pomimo  przesunięcia terminu matur, spowodowanego pandemią,  wierzę, że jesteście przygotowani dobrze i odpowiedzialnie podejdziecie do tej ważnej próby. 

Po skończeniu szkoły Wasze drogi zapewne się rozejdą i nie będziecie spędzać już ze sobą tyle czasu, co w szkolnych ławkach. Mam nadzieję jednak, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych szkolnych lat.

Nam nauczycielom Wasza przyszłość leży nam  na sercu. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko do matury i egzaminów zawodowych, ale także do dorosłego i odpowiedzialnego życia.

Drodzy absolwenci, życzę Wam połamania piór na czekających Was egzaminach, życzę udanych decyzji dotyczących wyboru szkół bądź pracy zawodowej, życzę powodzenia w życiu osobistym Wszystkim tegorocznym absolwentom życzę sukcesów i powodzenia w dorosłym już życiu, wszystkiego dobrego !

                                                                                          Mariusz Treder

                           Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy