Archive for: 19 kwietnia, 2018

Konkurs ,,Ekologia wokół nas”

 12 kwietnia 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Chemiczno-Ekologiczny pt. „Ekologia wokół nas”, który miał charakter wiedzowy- testowy  z naciskiem na lokalne informacje. Zwycięzcami okazali się uczniowie I klasy technikum: Dawid Żurawski, Milena Pińkowska i Filip Danisewicz, którym serdecznie gratulujemy i zachęcamy uczniów do udziału w przyszłorocznej edycji. Organizatorem konkursu była nauczycielka biologii Małgorzata Pilimon-Domżalska

 

 

 

 

 

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU CHEMICZNO-EKOLOGICZNEGO „EKOLOGIA WOKÓŁ NAS”

 

  1. Dawid Żurawski I Technkum Spedycji.
  2. Milena Pińkowska I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
  3. Filip Danisewicz I Technikum Spedycji.

 

Pozostali:

Natalia Halibożek

Kamil Fiszka Borzyszkowski

Michał Olejniuk

Kajetan Petryna

Kamila Szafran

Klaudia Nowak

Agata Kandziora

Małgorzata Sakowicz

Karina Jakubczyk

Magdalena Mamrycz

Maksymilian Kozłowski

Natalia Dybalska

Gratulujemy

 

Zwiedzili firmę ,,Koga”

W dniu 12 kwietnia 2018  roku uczniowie  klasy I Branżowej Szkoły  I stopnia wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do firmy ,,Koga” w Miastku .  Firma ,,Koga”  jest producentem laminatów poliestrowo – szklanych, produkujących wyroby z różnych dziedzin, jak na przykład przemysł motoryzacyjny, przekrycia oczyszczalni ścieków, meble, reklamy, kioski handlowe czy sprzęt pływający.

 Pani technolog firmy „Koga” Karina Miśków wyjaśniała kolejne etapy linii produkcyjnej, używane materiały, rodzaje produktów oraz pożądane predyspozycje zawodowe do pracy w tej firmie. Wycieczka odbyła się w ramach zajęć z doradztwa zawodowego.