W Łodzierzy powiatowe mistrzostwa w badmintonie

20161104_1041434 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy odbyły sie Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Bytowskiego w badmintonie w ramach Licealiady 2016. W finałach w kategorii dziewcząt i w  kategorii chłopców spotkały sie reprezentacje ZSOiT w Miastku i ZSP w Łodzierzy.

Drużynowymi Mistrzami Powiatu Bytowskiego w kategorii chłopców zostali reprezentanci ZSOiT w Miastku w składzie: Michał Grabowski i Paweł Szweda. Wicemistrzami Powiatu Bytowskiego została drużyna naszej szkoły w składzie: Kamil Gocan i Mateusz Łopacki.

W kategorii dziewcząt drużynowymi mistrzami Powiatu Bytowskiego została równiez reprezentacja ZSOiT w Miastku w składzie: Joanna Dorawa, Klaudia Ostrowska, Aleksandra Szweda i Magdalena Wolska. Drugie miejsce zajęła reprezentacja ZSP w Łodzierzy w składzie Maria Lebioda i Katarzyna Wasiak.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Sławomir Petryna i Dariusz Matuszkiewicz. Puchary i dyplomy dla drużyn ufundował Starosta Bytowski i dyrekcja ZSP w Łodzierzy.