Zakończył się turniej im.B.Pliszki

DSC_0038Zakończyły się rozgrywki XXIV Nauczycielskiego Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych im. Barbary Pliszki. Nasza drużyna w składzie  Joanna Kozłowska (Gimnazjum w Miastku), Arkadiusz Włodarski (Gimnazjum w Miastku), Stefan Stankiewicz, Grażyna Skowroń, Dariusz Matuszkiewicz, Mieczysław Pawłowski i Mariusz Treder zajęła 6 miejsce w turnieju . W zakończonej fazie rozgrywek gdzie rozgrano mecze każdy z każdym nasza reprezentacja zajmowała jeszcze trzecią pozycję ale w wyniku rozgrywek w fazie play-off uległa reprezentacjom Gimnazjum nr 2 w Bytowie i ZS w Parchowie i w ostatecznym rozrachunku zajęła 6 miejsce w turnieju piłki siatkowej im. Barbary Pliszki. Na pocieszenie zasługuje fakt iż nasza reprezentantka Joanna Kozłowska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Zwycięzcą  turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie pokonując w finale reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie, która będzie organizatorem przyszłorocznego turnieju.