Archive for: 7 kwietnia, 2021

Oferta dla Ciebie-rekrutacja 2021 r.

Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną dla absolwentów szkoły podstawowej na nowy rok szkolny 2021/2022.

Informujemy, że do 21 czerwca 2021 r. uczniowie mogą składać podania o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej.


Dokumenty te można złożyć zarówno w formie papierowej w sekretariacie szkoły wskazanej w pozycji pierwszej na podaniu, bądź w formie elektronicznej (zeskanowane dokumenty można przesłać na skrzynkę e-mail zsp@lodzierz.pl).

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących procesu rekrutacji do szkoły prosimy o kontaktowanie się telefoniczne 59 857 24-09 lub e-mail zsp@lodzierz.pl)

Tutaj się uczę

Wybór szkoły i kierunku kształcenia to poważna decyzja, często na całe życie. Już za chwilę staną przed nią absolwenci podstawówek. To moment, wktórym warto dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw. Chcąc ułatwić uczniomi ich rodzicom dokonanie wyboru przygotowaliśmy specjalny projekt pod nazwą”TUTAJ SIĘ UCZĘ – TUTAJ PRACUJĘ”. Z jego pomocą można, nie wychodząc z domu, poznać bogatą ofertę kierunków kształcenia w szkołach Powiatu Bytowskiego. Zapraszamy do obejrzenia naszych nowoczesnych pracowni, poznania ciekawych kierunków. Zobaczcie Państwo jakie czekają na uczniów praktyki krajowe i zagraniczne, sprawdźcie jaka jest perspektywa pracy. Posłuchajcie, co mają do powiedzenia koledzy, absolwenci, nauczyciele i przyszli pracodawcy.
Zapraszamy na stronę www.tutajsieucze.pl<

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.tutajsieucze.pl%2F%3Ffbclid